Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fluidagency/ftp/f24.fluidagency.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fluidagency/ftp/f24.fluidagency.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fluidagency/ftp/f24.fluidagency.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/fluidagency/ftp/f24.fluidagency.pl/wp-content/plugins/arscode-ninja-popups/arscode-ninja-popups.php on line 3255
Szkody natury finansowej – F24.pl – pomagamy w finansach

Szkody natury
finansowej


Mauris rhoncus orci in imperdiet placerat.


Ut ultricies imperdiet sodales. Aliquam fringilla aliquam ex sit amet elementum. Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante.


Straty w polisolokatach


Polisolokaty były swego czasu reklamowane jako bardzo atrakcyjna forma długoterminowego lokowania kapitału, która miała zapewnić nabywcy bezpieczeństwo finansowe w przyszłości, która zazwyczaj była dość odległa.Skontaktuj się z nami

Straty w polisolokatach

Polisolokaty były swego czasu reklamowane jako bardzo atrakcyjna forma długoterminowego lokowania kapitału, która miała zapewnić nabywcy bezpieczeństwo finansowe w przyszłości, która zazwyczaj była dość odległa.

Ostatecznie okazało się, że w wielu sytuacjach, kiedy konieczna była wypłata środków zgromadzonych na polisolokacie, środki wypłacane Klientowi stanowiły jedynie część początkowej wpłaty. Wynikało to z faktu nałożenia na Klienta bardzo wysokich prowizji z tytułu likwidacji umów. Wskutek tego dotychczasowi posiadacze takich produktów oferowanych przez różnego rodzaju podmiotu utracili nawet 90% początkowo ulokowanych środków.

Fundusze inwestycyjne obsługujące takie narzędzia jak polisolokaty często w swoich umowach stosowały klauzule niedozwolone. Równie często dochodziło do obciążania klienta opłatami, o których on sam nie wiedział i nie był o nich informowany. Często w błąd wprowadzały już same broszury informacyjne, bądź nawet osoby obsługujące proces nabycia polisolokaty.

Z tego też względu w przypadku likwidacji takiego produktu ważne jest wsparcie profesjonalnego podmiotu, który skutecznie będzie reprezentował interes swojego Klienta.

W ramach współpracy naszym Klientom oferujemy:

 • bezpłatną analizę sprawy
 • przygotowanie wszelkiej dokumentacji z wezwaniem funduszu do wypłaty środków
 • wynagrodzenie Kancelarii tylko w przypadku wygranej
 • brak jakichkolwiek innych opłat po stronie Klienta

Pomoc dla Frankowiczów


Średnia kwota odzyskanego spreadu walutowego dla naszego Klienta to 46 550 zł.


Czym jest spread walutowy?
W najprostszym ujęciu to różnica między kursem kupna a sprzedaży waluty, na której banki mogły zarabiać. Najczęściej robiły to poprzez doliczanie spreadu do kosztów obsługi kredytu denominowanego w obcej walucie - w momencie wypłacania kredytu i często również w chwili przyjmowania rat.


Skontaktuj się z nami

Jeśli posiadasz lub wcześniej posiadałeś kredyt w walucie obcej w jednym z poniższych banków – skontaktuj się z nami a ustalimy o jaką kwotę zwrotu możesz się starać:


 1. mBank S.A. (dawniej BRE Bank)
 2. Millennium Bank S.A.
 3. Kredyt Bank S.A.
 4. Santander Consumer Bank S.A.
 5. Getin Bank S.A.
 6. ING Bank Śląski S.A.
 7. GE Money Bank S.A.
 8. EFG Eurobank Ergasias S.A.
 9. Polbank (EFG Eurobank Ergasias S.A.)
 10. Nordea Bank Polska S.A.
 11. Bank Ochrony Środowiska S.A.

Zmniejsz ratę kredytu


Umowy kredytowe bywają różnorodne i niejednolite. Z tego powodu każda z nich wymaga indywidualnego badania. W pierwszym kroku dokonujemy analizy dokumentów dotyczących zawartej umowy, mającej na celu ustalenie, czy w umowie występują niedozwolone postanowienia umowne oraz odpowiedź na pytanie jakie roszczenia można formułować na ich podstawie w tej konkretnej umowie. Następnie w ramach analizy szczegółowej prognozujemy zakres korzyści ekonomicznych mogących wyniknąć z uwzględnienia roszczeń.

Nie prowadzimy postępowań zbiorowych (grupowych), bowiem w naszej ocenie jest to forma nie przynosząca pożądanych efektów. Już wstępna analiza orzecznictwa wskazuje jednoznacznie, że wszystkie korzystne wyroki dotyczące przewalutowania kredytów zapadły wyłącznie w postępowaniach indywidualnych, natomiast w postępowaniach zbiorowych (grupowych) nie było ani jednego korzystnego rozstrzygnięcia.

Co do zasady celem pozwu nie jest powszechnie rozumiane „przewalutowanie” kredytu, ale ostateczne wyeliminowanie z umowy franka szwajcarskiego (CHF) z datą wsteczną, przy jednoczesnym zachowaniu oprocentowania LIBOR.

Jeżeli dana umowa kredytu indeksowanego/waloryzowanego obarczona jest istotnymi wadami prawnymi, wówczas taka „indeksacja”/”waloryzacja” winna być wyeliminowana – tak jak gdyby nigdy jej nie było. Wówczas okazuje się, że aktualne zadłużenie nie sięga np. 300.000 złotych, ale wynosi np. 200.000 złotych, a bank ponadto powinien zwrócić kredytobiorcy zawyżone raty, które bezprawnie pobierał.

Średnia kwota odzyskanego spreadu walutowego dla naszego Klienta to 46 550 zł.


W terminie 10 lat od chwili zawarcia umowy kredytobiorca traci część uprawnień ze względu na tzw. przedawnienie. Aby uniknąć podniesienia przez bank zarzutu przedawnienia, należy przed upływem 10-ciu lat (liczone od chwili podpisania umowy kredytu) złożyć w sądzie stosowny środek prawny (np. pozew). Z formalnego punktu widzenia, im wcześniej kredytobiorca ujmie swoje roszczenia w sposób formalny, tym lepiej.

Samo złożenie reklamacji w banku nie jest właściwym środkiem prawnym, tzn. nie przerywa biegu przedawnienia. Również złożenie zawezwania opartego o niezweryfikowane wzory z Internetu, może okazać się bezskuteczne.

Odzyskiwanie prowizji bankowych


Dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu lub pożyczki (bankowej lub pozabankowej) ?
Otrzymaj zwrot części opłat i prowizji.


W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego kredytodawca powinien proporcjonalnie obniżyć i zwrócić wszystkie koszty takiego kredytu. Taka jest wspólna interpretacja przepisów ustawy o kredycie konsumenckim Rzecznika Finansowego i Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.


Skontaktuj się z nami

Banki dobrowolnie nie dokonują zwrotów – my wiemy jak je nakłonić.


„Uważamy, że w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego kredytodawca powinien obniżyć i zwrócić wszystkie koszty takiego kredytu niezależnie od ich charakteru. Oczywiście zwrot powinien być proporcjonalny, tzn. obejmować okres od dnia faktycznej spłaty kredytu do dnia ostatecznej spłaty określonej w umowie. Zwrot nie powinien też zależeć od tego, kiedy koszty te zostały faktycznie poniesione przez kredytobiorcę” - mówi Dorota Karczewska, Wiceprezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

W gąszczu ofert i wszelkiego rodzaju uregulowań prawnych to właśnie nasza Kancelaria F24.pl sp. z o.o. staje po stronie kredytobiorców oferując swoje wsparcie w kontaktach z bankami i firmami pożyczkowymi. Bazując na ogromnym doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu, który od blisko 10 lat podjął szereg skutecznych działań przeciwko Bankom, a dzięki którym to działaniom setki naszych klientów mogło się przekonać o tym, że działamy uczciwie, skutecznie i transparentnie a nasza nowa usługa odzyskania kosztów prowizji i innych opłat bankowych uzupełni idealnie naszą ofertę a naszym Klientom pozwoli odzyskać należne im pieniądze.

Odzyskanie prowizji bankowej w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu jest jak najbardziej możliwe.


W obecnym czasie banki oraz firmy pożyczkowe udzielają kredytów i pożyczek, w których jednym z głównych opłat jest często bardzo wysoka prowizja bankowa, płatna za sam fakt uruchomienia kredytu. Prowizje często sięgają kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu procent kwoty udzielonej pożyczki i są z niej finansowane. To z kolei prowadzi do paradoksu, w którym tak naprawdę bank nalicza odsetki od prowizji. Na względzie należy mieć fakt, że wcześniejsza spłata pożyczki może mieć charakter dobrowolnej spłaty gotówką pochodzącą ze środków Klienta, lub tzw. konsolidacją lub refinansowaniem kredytu (spłata jednego kredytu – innym). W każdym z tych przypadków pożyczkobiorca ma prawo odzyskać kwotę prowizji analogiczną do okresu spłaty przewidzianego harmonogramem, który następuje po dniu kiedy dokonana została całkowita spłata zobowiązania.


Przykład:


Jeżeli pożyczka została udzielona na okres 96 miesięcy (8 lat) a jej całkowita spłata nastąpiła już w połowie okresu kredytowania tj. po 4 latach (czyli 48 miesiącach), a bank, bądź firma pożyczkowa pobrał prowizję w dniu jego udzielenia, to ta właśnie prowizja podlega zwrotowi za okres pozostałych 48 miesięcy (4 lat).

Jeśli Klient wziął 100 000 zł kredytu i zapłacił 10% prowizji bankowej (tj. 10 000 zł) – to zwrot prowizji w tym przypadku wyniesie dokładnie połowę, czyli 5000 zł. Należy pamiętać, że prowizja najczęściej jest finansowana z kwoty udzielonego kredytu/pożyczki. Dlatego jej zwrot jak najbardziej leży w interesie Klienta. Ponadto mając na uwadze obecną wysokość prowizji oraz często następującą konsolidację i wcześniejszą spłatę zobowiązań, kwota zwracanej prowizji często jest bardzo wysoka i stanowi znaczącą wartość dodaną dla Klienta.

Kancelaria F24.pl w ramach usługi podejmie się bezpłatnej analizy prawnej każdej takiej sprawy. Dzięki temu każdy pożyczkobiorca bez zbędnych kosztów i stresu może uzyskać pomoc w odzyskaniu swoich pieniędzy.

Dlatego drogi Kliencie jeżeli w okresie ostatnich 5 lat aktywnie korzystałeś z pożyczki, którą następnie spłaciłeś przed czasem, skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię jaka kwota przysługuje Ci do zwrotu z tytułu prowizji bankowej.

Jeśli Klient wziął 100 000 zł kredytu i zapłacił 10% prowizji bankowej (tj. 10 000 zł) – to zwrot prowizji w tym przypadku wyniesie dokładnie połowę, czyli 5000 zł.

Zwrot ubezpiecznia bankowego.


W chwili obecnej bardzo często do udzielanej pożyczki/kredytu „dodawane” są często wysokie składki na ubezpieczenie.
Biorąc jednak pod uwagę fakt, że często dochodzi do wcześniejszej spłaty, bądź nadpłaty pożyczki, Klient ma prawo odzyskać część opłaconej wcześniej składki ubezpieczeniowej.

Podobnie jest w przypadku, gdy ubezpieczenie nie stanowi zabezpieczenia pożyczki, tylko jest ubezpieczeniem dobrowolnym – wówczas można dokonać wypowiedzenia takiego ubezpieczenia w każdym czasie, bez żadnych konsekwencji.

Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki temu, iż w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu, lub w przypadku BRAKU KONIECZNOŚCI ZABEZPIECZENIA pożyczki lub kredytu ubezpieczeniem możliwe jest wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.

Mając na uwadze fakt, że często kwoty ubezpieczeń płatnych jednorazowo w dniu uruchomienia kredytu, sięgają kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych ich zwrot może stanowić doskonałą rekompensatę wcześniej poniesionych kosztów.

Przykład:


Jeżeli pożyczka została udzielona na okres 72 miesięcy (6 lat), a składka ubezpieczeniowa została pobrana z góry za cały okres kredytowania, to w przypadku kiedy w wyniku wcześniejszej spłaty, bądź nadpłaty okres kredytowania skróci się do 24 miesięcy – pożyczkobiorca winien otrzymać zwrot składki ubezpieczeniowej za pozostały okres 48 miesięcy.

Dla przykładu, Klient wziął kredyt który jest ubezpieczony. Składka ubezpieczenia wynosi 5000 zł.

Przy spłacie kredytu w 24 miesiącu, do zwrotu powinna być kwota rzędu 3 333 zł.

F24.pl sp. z o.o. oferuje usługę polegającą na odzyskaniu części składki ubezpieczeniowej opłaconej z kwoty kredytu w dniu jego uruchomienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zupełnie bezpłatnie dokonamy analizy każdej sprawy, po czym poinformujemy Klienta o kwocie potencjalnego zwrotu. Nie zwlekaj i już dzisiaj skorzystaj z naszej pomocy i odzyskaj swoje pieniądze.


Szybki kontakt


68 452 22 16


poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

Zapisz się do newslettera

 

 

Zyskaj najswieższe informacje o produktach i ofertach finansowych

Twój e-mail został zapisany. Dziękujemy!

Masz
pytania?
Chętnie
pomogę!


Dopłata do szkód komunikacyjnych,
wypadek w pracy,
usługa ConciergeWarning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fluidagency/ftp/f24.fluidagency.pl/wp-content/plugins/formcraft3/formcraft-main.php on line 1033
[]
1 Step 1
Imię i nazwiskoyour full name
Telefonyour full name
Wiadomośćmore details
0 /
Previous
Next
 

Zobacz nasze
produkty finansowe


Uzyskaj dodatkowe środku od swojego ubezpieczyciela


ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

PODAJ SWÓJ
NUMER TELEFONU
ODDZWONIMY!

Szacunkowy czas odpowiedzi - 45 minut

Nigdy nie udostępniamy podanych informacji osobom trzecim

Dziękujemy!
Za moment oddzwonimy!