Pożyczki
pozabankowe


Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Oszczędności i inwestycje


Pożyczka jest produktem finansowym, który zakłada przekazanie pieniędzy pożyczkobiorcy przez instytucje finansową. Nie jest konieczne w tym wypadku podanie celu, na jaki chcemy spożytkować pieniądze. Znaczenie ma jedynie wysokość kwoty, o jaką się ubiegamy.


Oferujemy

  • Wydłużony okres spłaty nawet do 3 lat.
  • Pożyczki od 1000 zł do 10.000 tys. dla osób fizycznych.
  • Pożyczki od 1000 zł do 30.000 tys. dla firm.

Pożyczka pozabankowa

Współpracujemy z wieloma firmami udzielającymi pożyczki

Pożyczka jest produktem finansowym, który zakłada przekazanie pieniędzy pożyczkobiorcy przez instytucje finansową. Nie jest konieczne w tym wypadku podanie celu, na jaki chcemy spożytkować pieniądze. Znaczenie ma jedynie wysokość kwoty, o jaką się ubiegamy. W założeniu pożyczka jest łatwiejsza do uzyskania niż jakikolwiek rodzaj kredytu. Pożyczka pozwala również na szybsze uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych, gdyż formalności w tym wypadku są często ograniczone do minimum. Jest to niezwykle istotne, gdy pieniądze są nam potrzebne od zaraz i nie chcemy czekać aż załatwione zostaną wszystkie skomplikowane formalności. W celu uzyskania pożyczki często wystarczy jednie okazanie dowodu osobistego i jakiegoś drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Wybór pożyczek, które oferujemy naszym klientom jest wynikiem rozpatrzenia wielu ofert, gdyż współpracujemy z wieloma firmami udzielającymi pożyczki.

Oferujemy:

  • Wydłużony okres spłaty nawet do 3 lat.
  • Pożyczki od 1000 zł do 10.000 tys dla osób fizycznych.
  • Pożyczki od 1000 zł do 30.000 tys dla firm.

Znajdziemy Ci tanią pożyczkę, która najlepiej będzie dopasowana do twoich potrzeb i możliwości. W sposób optymalny zrównoważymy wysokość potrzebnej ci kwoty pieniędzy z wysokością oprocentowania. Współpracujemy z wieloma firmami, udzielamy pożyczek na oświadczenia oraz dla osób z negatywną historią BIK.
Pożyczka jest u nas łatwo i szybko dostępna.

Szybki kontakt


68 452 22 16


poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

Zapisz się do newslettera

 

 

Zyskaj najswieższe informacje o produktach i ofertach finansowych

Twój e-mail został zapisany. Dziękujemy!

Masz
pytania?
Chętnie
pomogę!


Kredyt gotówkowy, konsolidacyjny,
kredyt dla firm


[]
1 Step 1
Previous
Next

Miałeś szkodę?


Uzyskaj dodatkowe środku od swojego ubezpieczyciela


ZOBACZ MOŻLIWOŚCI